Nowy alkomat w żyrardowskiej policji

Nowy alkomat w żyrardowskiej policji

15 listopada, 2020 0 przez Redakcja

Policjanci z Żyrardowa otrzymali nowy sprzęt do wali z pijanymi kierowcami. Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego, Wiesław Raboszuka, przekazał Komendzie Powiatowej z Żyrardowa nowoczesny alkomat.

Nowe urządzenie, Alkomat iBlow, trafił już w ręce funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego. Mundurowi podkreślają, że bezpieczeństwo mieszkańców miasta i okolic zależą między innymi od tego, czy funkcjonariusze mogą korzystać z najnowocześniejszego sprzętu.

Prawidłowo funkcjonujący, niezawodny i nowoczesny alkomat pomoże funkcjonariuszom w walce z pijanymi kierowcami

Prawidłowo funkcjonujący, niezawodny i nowoczesny alkomat pomoże funkcjonariuszom w walce z pijanymi kierowcamiA wypadków z udziałem nietrzeźwych osób jest coraz więcej. Brawura i nieodpowiedzialność kierowców naprawdę może zaskakiwać. W akcję załatwiania alkomatu włączył się także radny miasta, Krzysztof Skrobisz. Mundurowi z Wydziału Ruchu Drogowego mają nadzieję, że nie jest ostatni alkomat oraz jakikolwiek inny sprzęt, jaki trafia w ich ręce. Teraz nie pozostaje nic innego, że zmotoryzowani wezmą sobie do serca fakt, że miasto może skutecznie walczyć z pijanymi kierowcami.