Wsparcie finansowe dla dzieci

Wsparcie finansowe dla dzieci

1 kwietnia, 2022 0 przez Redakcja

Iga Hodun i Filip Suchecki to młodzi mieszkańcy Żyrardowa, którzy potrzebują naszej pomocy. Ta dwójka odważnych dzieci dzięki determinacji swoich rodziców oraz wsparciu finansowym przechodzi kosztowne leczenia oraz rehabilitacje, które są ich drogą ku coraz większej sprawności. Koszty są ogromne, ale walka jest warta tej ceny, dlatego nie poddają się, a wraz z nimi miasto, które ich wspiera.

Prezydent staje na ringu by walczyć dla zdrowia

1 kwietnia w Resursie rodziny odebrały symboliczne czeki w wysokości 5000 zł. Pochodzą one z licytacji, które odbyły się podczas Gali Boksu Babilon Boxing Show Żyrardów 2022. Wtedy na ringu, w symbolicznej walce stanął Tomasz Babiloński z Babilon Promotion, a przeciwko niemu sam prezydent Żyrardowa Lucjan Krzysztof Chrzanowski.
W wydarzeniu dla dzieci brali udział również inni darczyńcy. Szczególne brawa należą się Żyrardowskiemu Stowarzyszeniu Żeglarskiemu oraz Prezesowi Zarządu EMKA S.A. Krzysztofowi Rdestowi, Prezesowi Zarządu EMKA S.A. To oni wzięli największy udział w licytacjach i dzięki nim udało się zebrać piękną sumę 10 tysięcy, które zasilą konto rodzin.